Threat Hunter

Home Threat Hunter

Threat Hunter

Her ne kadar güvenlik önlemleri alınsa bu alanda yatırımlar yapılsa da saldırganlar yine de bir yolunu bulup sistemlere erişebilir veya daha kötüsü onları ele geçirebilirler. Böyle bir senaryoda zafiyetin bir an önce tespit edilmesi ve saldırıya uğramış varlıkların karantinaya alınması çok önemlidir. Binlerce varlığı olan bir sistemde saldırı altında olanı tespit etmek kolay bir iş değildir.

Roksit Threat Hunter sizlere sunduğu özellikler ile saldırı altında olan varlıklarınızı hemen  tespit edebilir ve hakkında işlem gerçekleştirebilirsiniz. Threat Hunter ürünü kullanıcı bazında ajanlara ihtiyaç duymaz bu sayede yüzlerce yazılım ajanını yönetmek zorunda kalmazsınız. Threat Hunter, WMI protokolünü kullanarak zararlı internet trafiği yayan cihazı anında tespit edebilir.

Gerçek Zamanlı Zararlı Trafik Tespiti

Roksit Threat Hunter ile networkünüzdeki sistemlerinizden yayılacak olan zararlı internet trafiğini anında tespit edebilirsiniz. Detaylı raporlar ile hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

Nokta Hedef Tespiti

Roksit Threat Hunter, tam bir siber saldırı avcısıdır, gelişmiş yapay zeka algoritmaları, yıllanmış güvenlik tecrübesi ve güçlü altyapısı ile saldırı altında olan cihazı, kullanıcıyı, processi anında tespit eder.

Ajana İhtiyaç Duymaz

Roksit Threat Hunter diğer istihbarat programlarının aksine bir ajana ihtiyaç duymaz, gerekli olan tüm işlemlerini hali hazırda kurulu olan WMI protokolü üzerinden gerçekleştirir.

Geniş Entegrasyon Desteği

Yeni nesil Güvenlik Duvarlarında (Palo Alto Networks, Infoblox, F5 Big IP) bulunan Sinkhole özelliği ile entegre çalışır.