Çözümlerimiz

Home Çözümlerimiz

360 Derece DNS Güvenliği

Sıradan DNS güvenlik duvarlarının aksine Roksit olarak 360 derece DNS güvenliği sağlıyoruz. Sadece belirli domainleri değil belirli kategorilerdeki domainleri engelleyebilir veya izin verebilirsiniz.

Botnet C&C Koruması

Roksit ağınızdaki DNS trafiğini sürekli olarak inceler ve analiz eder. Herhangi bir anomali ile karşılaştığında durumu size bildirir. Sisteminizde bulunan ve botnet ağına dahil olmuş, zombi rolünde veya yönetici rolünde olan bilgisayarınızı tespit eder ve sizi bilgilendirir.

Zararlı Yazılım Bulaşmış Cihaz ve Dosya Tespiti

Roksit ağınızda bulunan ve zararlı yazılım bulaşmış cihazları, kullanıcıları, servisleri ve dosyaları tespit edebilmektedir. Üstelik bu detayda bilgileri elde ederken ajan kurulumuna ihtiyaç duymazsınız.

Ransomware Koruma

Roksit networkünüzü ve varlıklarınızı fidye yazılımlarına karşı korur. Tüm fidye saldırısı gerçekleştirilen domainler size saldırmadan önce analiz edilmiş ve kategorilenmiştir. Ayrıca Roksit pozitif security model yöntemini uygulayarak 24 saatten daha erken oluşturulmuş tüm saldırı domainlerinden de korunabilirsiniz.

Bulut Tabanlı Güvenlik Çözümü

Roksit müşterilerine bulut tabanlı bir güvenlik çözümü sunarak, müşterilerini masraftan ve kaynak planlamasından kurtarır. Ayrıca Roksit bulut tabanlı çözümünün sistem entegrasyonu da çok kolaydır.

Reklamsız İçerik

Reklamlar hem arama sonuçlarında, hem ziyaret edilen sitelerde rahatsız edici bir hal alabilmektedir. Ayrıca reklamlar üzerinden de siber saldırıların gerçekleştiği vakalar kaydedilmiştir. Roksit müşterilerine reklamsız bir web gezintisi keyfi sunabilmektedir.